Набір мікропрепаратів "Загальна біологія"
Набір мікропрепаратів "Загальна біологія"

Набір мікропрепаратів "Загальна біологія"

Артикул:BI0163
Ціна
4 000грн.
Ціну уточнюйте

Мікропрепарат «Загальна біологія» Підготовлені мікропрепарати поміщені у нерозчинне у воді середовище та розташовані на стандартних предметних скельцях (з використанням   покривних).   Також  вони оснащені етикеткою з порядковим номером і назвою українською мовою та латиною. Зрізи виготовлені максимально тонкими, в один клітинний шар, і мають всі таксономічні ознаки. Препарати пофарбовано стійкими барвниками, які не порушують структуру об'єкта, а, навпаки, підкреслюють її. На кожному   слайді        об'єкт                             дослідження розташований точно в центрі предметного скла. Набір мікропрепаратів упаковано в дерев'яну коробку з пазами для слайдів. Термін зберігання слайдів не обмежений, мікропрепарати  очищені    від            сторонніх частинок, мають чіткі контури і придатні для вивчення за допомогою шкільних мікроскопів та луп.

  • Комплектація
  • Інформація

Відповідає Наказу МОН України від 29.04.2020, №574 "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій". 

Склад набору:

Зелені водорості: Вольвокс Зелені водорості:Хлорела

Зелені водорості: Евглена зелена Зелені водорості:Спірогіра

Зелені водорості: Улотрикс Гідра, переріз Амеба

Інфузорія туфелька Спорогон (спорофіт) зозулиного льону, Сорус папороті, Дріжджі, Поперечний зріз пиляка

Поперечний зріз зав'язі, Пилок сосни Будова стебла: Базилік

Внутрішня будова кореня Внутрішня будова листка

Провідна тканина рослинного організму Покривна тканина рослинного організму Меристематичні        клітини тканина: Склеренхіма Стадії мітозу в клітинах корінця цибулі, Мейоз у пиляках лілії Кров жаби, мазок Свинячий ціп'як (членики), Лушпиння цибулі,        Сперматозоїди           людини,                        Жіночі хромосоми людини, Чоловічі хромосоми людини. Хромосоми дрозофіли.